Inspiracje

Inspiracje

Od stycznia 2016 r. Czechy są drugim rynkiem (po Niemczech) eksportowym dla Polski. Czechy to jeden z najważniejszych partnerów handlowych dla Polski. Poszukiwania odbiorców naszych towarów na nowym rynku nigdy nie należą do prostych czynności. Na tym etapie jedynie mniejszym kosztem jesteśmy w stanie przebić się z ofertą do potencjalnego Klienta dlatego tworzymy rozwiązania logistyczne które są skuteczne i bezpieczne.

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę z kontrahentami z Czech, Słowacji, Węgier lub Rumunii, warto zaproponować szybki i bezproblemowy model dostawy towarów. Taki gwarantują nasi niezawodni kurierzy. Dołożą starań, aby przesyłki zostały dostarczone w ustalonym terminie, bez żadnych opóźnień. Dotrzymując terminów, dostarczając towary tanim kosztem, będziesz atrakcyjnym podmiotem, z którym każdy będzie chciał współpracować. Z naszą pomocą wyrobisz sobie dobrą opinię na światowym rynku, co zaowocuje długą współpracą przynoszącą wiele korzyści.

Jesteśmy otwarci na różne opcje współpracy związane z realizacją różnorakich przesyłek. Przygotujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Napisz do nas, a przedstawimy sprawdzone rozwiązania lub opracujemy nowe, skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Przesyłki paczkowe, gabarytowe oraz paletowe od Klientów z Polski do Czech oraz z Czech  do Polski

Więcej
Przesyłki paczkowe Dostawa kurierska